powrót

Poradnik

Kim jest konsultant ślubny ?

10.10.2023
Konsultant ślubny, znany również jako wedding planner, jest profesjonalistą specjalizującym się w organizacji i koordynacji wesel.

Organizacja ślubu w plenerze - na co zwrócić uwagę?

10.10.2023
Organizacja ślubu w plenerze może być wyjątkowym i romantycznym doświadczeniem, ale wymaga odpowiedniego planowania i przygotowań.

Wedding planner radzi – papeteria ślubna

05.10.2023
Wedding planner radzi - czy papeteria ślubna jest ważna czy może jest sposób, by jej uniknąć? Jakie elementy koniecznie trzeba przygotować a z jakich można zrezygnować? Przedstawiam Wam poniżej kilka propozycji.

Ślub w Warszawie – jak znaleźć idealne miejsce?

01.10.2023
Organizacja ślubów Warszawa a może inne miasto? Wiele Par Młodych staje przed tym dylematem. Wyprawienie wesela w Warszawie to nie lada wyzwanie. Ślub w stolicy wymaga bowiem szczególnych przygotowań i organizacyjno-logistycznych zdolności, trudno bowiem w gąszczu setek ofert wybrać opcję dopasowaną idealnie do naszych oczekiwań. Lista lokali jest tak długa, że same poszukiwania mogłyby zająć tygodnie, a gdzie czas na rozplanowanie pozostałych kwestii? Wasze obawy są dla nas zrozumiałe, dlatego przychodzimy z pomocą! Oto nasz przewodnik po najlepszych lokalach weselnych w Warszawie i okolicach!

Ślub cywilny a własna przysięga ślubna

24.09.2023
Konsultant ślubny powinien wiedzieć, że ślub cywilny i własna przysięga to dwie różne formy zawarcia małżeństwa, które różnią się od siebie procedurami i charakterem ceremonii.

Czym zajmuje się wedding planner w dniu ślubu?

18.09.2023
Wedding planner (konsultant ślubny) pełni kluczową rolę w dniu ślubu, dbając o to, żeby wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z planem. Oto kilka zadań, które wykonuje wedding planner w dniu ślubu:

Czego nie zrobi za Was wedding planner

18.09.2023
Współpraca z wedding plannerem to spora oszczędność czasu i pomoc dla wielu Par Młodych. Są jednak rzeczy, których konsultant ślubny za Was nie zrobi. Czy wiecie jakie?

Słodki stół na przyjęciu weselnym - czy warto?

24.08.2023
Konsultant ślubny organizuje szereg różnych atrakcji weselnych, zależnie od potrzeb Pary Młodej. Jedną z takich popularnych atrakcji jest słodki stół.

Wedding planner radzi - zespół muzyczny czy DJ?

24.08.2023
Zespół muzyczny czy DJ - to pytanie bardzo często słyszy wedding planner. Jak to wygląda w praktyce?

Wedding planner - jak go wybrać?

24.08.2023
Konsultant ślubny Warszawa - takie zapytanie wpisuje w wyszukiwarkę wiele Par Młodych. Jak zatem wybrać tego najbardziej zaufanego i profesjonalnego? Na co zwrócić uwagę i gdzie go szukać?

Ślub humanistyczny – wady i zalety

06.04.2023
Ślub humanistyczny jest coraz częściej wybieraną formą zawarcia małżeństwa. Zastępuje on bowiem ceremonię religijną i jest prowadzony przez mistrza ceremonii. Przedstawimy Wam jakie są zalety i wady zawarcia takiego ślubu.

Konsultant ślubny – jaka cena usługi?

03.03.2023
Konsultant ślubny staje się coraz bardziej popularną usługą wśród Par Młodych. W sumie nie ma co się dziwić, ponieważ dużo pracujemy i żyjemy coraz szybciej. A organizacja przyjęcia weselnego nie jest wcale taką prostą i szybką sprawą. Ile zatem kosztuje wedding planner?

Ślub humanistyczny – co warto wiedzieć

08.01.2023
Konsultant ślubny powinien być na tyle elastyczny, by umieć odnaleźć się w organizacji każdego typu uroczystości, o jaką poprosi Młoda Para.

Świadomy wedding planner - 3 edycja Let’s be Pro już za nami!

30.11.2022
Jako wedding planner powinnam być na bieżąco z trendami w branży ślubnej – wiedzieć co jest obecnie w modzie a co odchodzi już do lamusa. Co więcej, współpracować ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy są filarem każdego profesjonalnego konsultanta ślubnego.

Ślubna check lista, czyli co powinniście wiedzieć przed organizacją swojego wesela :)

04.01.2022
Wedding planner podpowiada - jak zorganizować ślub i przyjęcie weselne. Czas przygotowań do ślubu i wesela to często czas pełen napięcia i niepotrzebnego stresu. Pary Młode, które decydują się na samodzielną organizację swojej uroczystości muszą zmierzyć się z wieloma zadaniami i często przeszkodami. Jako doświadczone wedding plannerki przygotowałyśmy dla Was krótką check listę, która pomoże Wam zaplanować ten piękny dzień!

Wedding planner radzi - ślub w stylu boho

07.12.2021
Wedding planner radzi - ślub w stylu boho? Czy warto zdecydować się na przyjęcie weselne w tym klimacie? Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary młodej, dlatego warto zorganizować go tak, by był jak najbliższy nie tylko naszym oczekiwaniom, ale i wartościom, jakimi się kierujemy oraz stylem naszego życia. Jeśli lubisz naturę, doceniasz piękno prawdziwej przyrody, ale i masz coś w sobie z artystycznej bohemy, styl boho jest właśnie dla ciebie!

Wybór sukni ślubnej - nieopisana pomoc konsultanta ślubnego

07.12.2021
Wybór sukni ślubnej to ogromne wyzwanie. Suknia ma nie tylko pasować do stylu naszego przyjęcia, garnituru pana młodego, ale i sprawić, by panna młoda wyglądała olśniewająco. Znalezienie tej odpowiedniej wymaga jednak wiele czasu, którego w trakcie przygotowań do wesela wciąż brakuje. Jak temu zaradzić? Rozwiązaniem jest konsultant ślubny!

Konsultant ślubny – jak wybrać tego najlepszego?

07.12.2021
Konsultant ślubny to zawód, który z roku na rok zyskuje coraz bardziej na popularności. To sprawia, że na rynku pojawia się wiele firm oferujących usługi z zakresu doradztwa ślubnego. Nie zawsze idzie to jednak w parze z profesjonalizmem. Co wyróżnia profesjonalnego konsultanta ślubnego? Jakie cechy powinien mieć konsultant ślubny? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Oto odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Czy wedding planner jest drogi?

03.12.2021
Czy wedding planner jest drogi? Wiele Par Młodych zadaje sobie to pytanie. Poniżej postaram się Wam opowiedzieć w kilku punktach, co wpływa na cenę usługi. Koszty związane z usługami wedding plannerów mogą być zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja, zakres usług, doświadczenie konsultanta ślubnego oraz indywidualne życzenia Pary Młodej.

Organizacja ślubu kościelnego – w czym może pomóc wedding planner

19.10.2021
W czym może pomóc wedding planner podczas organizacji ślubu kościelnego? Ślub kościelny to dla wielu wierzących par niezapomniana chwila. Łączymy się na całe życie nie tylko z kimś, kogo kochamy, ale i przysięgamy przed Bogiem dozgonną miłość i wierność. Niemniej nawet tak duchowe przeżycie, wymaga od nas żmudnego procesu organizacyjnego. Wedding planner to osoba, która nie tylko pomoże nam zaplanować tego tupu uroczystość, ale i wyręczy w dopełnieniu wszelkich czasochłonnych formalności.
1 - 20 Wszystkich elementów 38