powrót

Poradnik

Wedding planner – zawód czy powołanie?

13.09.2021
Jeszcze kilkanaście lat temu wedding planner był mało znaną specjalnością, kojarzoną głównie z amerykańskiej telewizji. Z biegiem lat i w Polsce doceniono rolę konsultanta ślubnego, dzięki czemu profesja ta stała się bardzo popularna. Tym samym na rynku pojawiło się wiele agencji oferujących swoje usługi w zakresie organizacji ślubów i wesel. Jednak zaplanowanie tego typu przedsięwzięcia to prawdziwe wyzwanie. Wymaga nie tylko dużych zdolności logistycznych, ale przede wszystkim umiejętności pracy w stresie i dużej wyobraźni. Czy wedding planner to zawód dla wszystkich? Przeczytajcie.

Wpadki, gafy, wtopy – czyli najpoważniejsze weselne grzechy z perspektywy wedding plannera

31.08.2021
Wpadki na weselach – mniejsze, większe, zabawne i te, przez które Parze Młodej kompletnie nie jest do śmiechu. Niewiele jest uroczystości na których przysłowiowe ,,wtopy’’ się nie zdarzają - choć tam, gdzie pojawia się doświadczony wedding planner ich ryzyko powinno zostać ograniczone praktycznie do zera. Dlatego dzisiaj chciałybyśmy Wam przedstawić kilka najpoważniejszych wpadek, jakie z naszego punktu widzenia mogą negatywnie wpłynąć na przebieg wesela. Podpowiemy Wam też jak ich uniknąć.

Wesele z klasą - jak sprawić, by nasz ślub był niezapomniany

26.08.2021
Wyjątkowy ślub, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości – o tym marzy większość nowożeńców. Jednak organizacja ślubu i wesela to prawdziwe wyzwanie. Trzeba zaplanować każdy szczegół – od butonierki pana młodego i drużby, po bukiet panny młodej, dekorację przestrzeni, przez wybór weselnego menu, muzyki, a przede wszystkim miejsca, w którym odbędzie się uroczystość.

Kim jest konsultant ślubny? Dowiedz się więcej!

10.08.2021
Konsultant ślubny to zawód, który od wielu lat staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku, a jego usługi cieszą się niesłabnącym powodzeniem Par Młodych. Kim tak naprawdę jest konsultant ślubny i czym się zajmuje?

Niewielkie wesele? Tak czy Nie?

10.08.2021
Organizacja ślubu i wesela to nie lada wzywanie, szczególnie jeśli chodzi o duże uroczystości. W pewnym sensie jest to nasza polska tradycja, według której przyjęcia powinny liczyć 100...

Wesele w plenerze - moda czy konieczność?

18.07.2021
Branża ślubna w ostatnich kilkunastu miesiącach pandemii bardzo ucierpiała ze względu na liczne restrykcje i ograniczenia wprowadzone przez rząd. Wszyscy są już zmęczeni tą...

Trendy w dekoracjach 2021 – hot tips!

29.06.2021
Zarówno rok 2020 jak i 2021 pozostaną w naszej pamięci na długie lata. Pandemia zmieniła praktycznie wszystko, od postrzegania świata po zachowania ludzi i ograniczenie naszych praw i...

Wedding planner – kiedy warto skorzystać z jego usług?

08.04.2021
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Trudno się więc dziwić, że obok uczucia radości, pojawiają się też obawy, czy uroczystość przebiegnie bez zakłóceń. Wielu przyszłych nowożeńców na myśl o przyjęciu, przeżywa ogromny stres – czy goście będą zadowoleni, czy będą się dobrze bawić, czy impreza się uda. W natłoku organizacyjnych zadań, braku czasu i nerwów, nietrudno o przeoczenie szczegółów, które mogą zaważyć na powodzeniu przedsięwzięcia. Czy możemy temu zapobiec? Wedding planner to osoba, która pomoże ci zorganizować ślub marzeń i przejść bez stresu przez ten najpiękniejszy dzień.