powrót

Świadomy wedding planner - 3 edycja Let’s be Pro już za nami!

30.11.2022

Jako wedding planner powinnam być na bieżąco z trendami w branży ślubnej – wiedzieć co jest obecnie w modzie a co odchodzi już do lamusa. Co więcej, współpracować ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy są filarem każdego profesjonalnego konsultanta ślubnego. Dobrą okazją do poszerzenia swojej wiedzy a przy tym poznania ciekawych ludzi jest wydarzenie Let’s Be Pro, o którym chciałabym Wam napisać trochę więcej.

To już trzecia edycja branżowego wydarzenia, które odbyło się w miniony weekend. Tym razem w Pałacu Rozalin. Głównymi celami imprezy są integracja środowiska ślubnego i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych pomiędzy jej uczestnikami. A wszystko w pięknej oprawie i atmosferze szampańskiej zabawy.

Do kogo jest skierowane wydarzenie Let’s Be Pro?

Tak naprawdę do każdego – tych, którzy dopiero zaczynają w branży ślubnej oraz firm, które są już od wielu lat obecne na rynku. Podczas wydarzenia spotyka się kilka środowisk. Wedding planner, fotograf, firma od filmu ślubnego, dekorator, zespół czy manager sali – wszyscy oni mają okazję poznać się bliżej i nawiązać współpracę. Tegoroczne wydarzenie miało dwudniowy charakter i zostało podzielone na część nieoficjalną (sobota) oraz panel szkoleniowy (niedziela), po którym odbył się networking.

Stawiasz pierwsze kroki w branży ślubnej ale wciąż zastanawiasz się nad uczestnictwem w takiej imprezie?

Kiedy jako początkujący wedding planner brałam udział w pierwszej edycji Let’s Be Pro w 2021 roku, też zastanawiałam się czy dobrze robię. Szczególnie, że byłam na początku swojej ślubnej drogi a na wydarzeniu obecne są również ,,najlepsi z najlepszych’’. W mojej głowie pojawiła się myśl, że to jeszcze nie ten czas. I mimo, że doświadczenie jako PR & event manager mam kilkuletnie, taką barierę miałam w głowie. Jeśli też masz takie wątpliwości, porzuć je. Dlaczego?

  • Chcesz się rozwijać w branży ślubnej i poznawać nowe trendy? To wydarzenie jest dla Ciebie!
  • Zastanawiasz się gdzie znaleźć partnerów biznesowych ? Dobrze trafiłeś!
  • Interesują Cię usługi dla klientów z segmentu premium i zamierzasz dowiedzieć się więcej na ich temat? Znajdziesz tam firmy, które z nimi współpracują.
  • Chcesz uczyć się od najlepszych, wymienić doświadczeniem oraz znaleźć motywację do dalszego działania? Nie zawiedziesz się.

 

Nawet jeśli chcesz się zwyczajnie spotkać ze znajomymi z branży, pobawić się oraz odświeżyć kontakty po sezonie - Let’s Be Pro będzie do tego dobrą okazją. Możesz też zabrać ze sobą swoją drugą połowę i poczuć się wyjątkowo na największym balu branżowym w Polsce.

Jako wedding planner gorąco polecam udział!