powrót

Nasz zespół

Patrycja
Jankowska-Miller

Przez blisko dziesięć lat swojego życia zawodowego realizowałam projekty z obszaru public relations i komunikacji, dbając o dobry wizerunek różnych firm i instytucji.

W pewnym momencie nadszedł jednak czas na zmiany, których potrzeba dojrzewała we mnie już od dawna. I tak narodziła się Mucha z Welonem – z miłości do… miłości. Z czasem utwierdziłam się w przekonaniu, że organizacja jednego z najważniejszych dni w życiu to moja pasja i droga, którą zamierzam podążać. To również ogromna odpowiedzialność, zaangażowanie i dbałość o każdy detal. Widzieć jednak uśmiechniętą i zadowoloną Parę Młodą – bezcenne!

Dlatego pozwólcie, że wspólnie opowiemy gościom Waszą historię. W tym jedynym, wyjątkowym i magicznym dniu, który mamy nadzieję stanie się niezapomniany dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, zdobytemu również podczas certyfikowanego szkolenia Perfect Day Wedding Planners.

Aneta
Krasnodębska-Sekita

Od zawsze lubiłam organizować eventy. W swojej karierze zawodowej przez wiele lat opracowywałam od początku do końca imprezy dla pracowników różnych firm, w których pracowałam.

Przyszedł moment kiedy postanowiłam zostać konsultantką ślubną, gdyż uwielbiam planować piękne wydarzenia i dawać ludziom szczęście. Ta praca sprawia mi wielką przyjemność i z każdym zrealizowanym ślubem i weselem czuję satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Podczas organizacji poznaję mnóstwo nowych ludzi, którzy wnoszą powiew świeżości w moje życie i napędzają mnie do dalszego działania.

Organizacja tego wspaniałego dnia przez naszą agencję ślubną zawsze kończy się sukcesem, gdyż jesteśmy do Waszej dyspozycji i wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy!