powrót

Wedding planner radzi - ślub w stylu boho

07.12.2021

Wedding planner radzi - ślub w stylu boho? Czy warto zdecydować się na przyjęcie weselne w tym klimacie? Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej Pary Młodej, dlatego warto zorganizować go tak, by był jak najbliższy nie tylko naszym oczekiwaniom, ale i wartościom, jakimi się kierujemy oraz stylem naszego życia. Jeśli lubisz naturę, doceniasz piękno prawdziwej przyrody, ale i masz coś w sobie z artystycznej bohemy, styl boho jest właśnie dla ciebie! 


„Organizacja ślubów Warszawa”, to jedno z częściej wyszukiwanych haseł przez przyszłych nowożeńców zamieszkujących stolicę Polski. Niestety nie zawsze wpisując hasło „organizacja ślubów Warszawa”, odnajdujemy to, czego szukamy, bowiem fraza „organizacja ślubów Warszawa” jest zbyt ogólna. Najczęściej za hasłem „organizacja ślubów Warszawa” możemy odnaleźć setki ofert firm pomagających w przygotowaniach wesel. To co prawda pierwszy krok w długim procesie organizacyjnym, niemniej, przymierzając się do ślubu, warto zastanowić się, czego oczekujemy – zarówno od konsultanta ślubnego, na którego się zdecydujemy, jak i stylu przyjęcia. 

Ślub w stylu boho – czym się wyróżnia?

Organizacja wesela według konkretnego stylu z roku na rok staje się coraz popularniejsze. Nowożeńcy mają do wyboru wiele motywów przewodnich – od klasycznego czy tradycyjnego stylu wesela, po nowoczesny, minimalistyczny, rustykalny, a nawet retro. Niemniej, w trendach weselnych od kilku lat nieprzerwanie króluje ślub w stylu boho. 

Ślub w stylu boho wyróżnia się przede wszystkim subtelnością i kolorystyką, która nawiązuje do barw natury. Estetyka ta ma wspólny mianownik ze stylem artystycznej bohemy, bowiem można w niej odszukać różnorodne elementy folkowe. Jednak to, co najbardziej charakteryzuje ślub w stylu boho, to mieszanka luzu i wygody!

Ciekawostką jest fakt, że styl ten idzie w parze z ekologią, bowiem inspiracją jest tu sama natura. Do dekoracji sali czy stołów z powodzeniem możemy użyć wszystkiego, czym obdarzyła nas przyroda, od kłosów trawy, wrzosów, czy piór, po subtelne zdobienia koronką, obrusy z lnu, czy wianki zrobione z kwiatów zerwanych na łące. Suknia panny młodej, która zdecydowała się na ślub w stylu boho powinna być zwiewna, fryzura lekka, a makijaż subtelny i naturalny. Organizując ślub w stylu boho bez problemu możemy też samodzielnie wykonać zaproszenia ślubne czy zawieszki na weselne napoje wysokoprocentowe – to nie tylko spora frajda, ale i oszczędność. 

Zanim jednak zdecydujecie się ostatecznie wybrać styl przyjęcia weselnego, warto żeby wedding planner przedstawił Wam  wszystkie za i przeciw i opracował założenia przyszłych dekoracji. 


Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i marzysz o ślubie w stylu boho,  zadzwoń do nas.  Jesteśmy ekspertami w tworzeniu pięknych, bajkowych scenerii, które na zawsze pozostaną w pamięci państwa młodych oraz wszystkich gości!