powrót

Ile kosztuje wedding planner

Bardzo często pytacie nas ile kosztuje usługa wedding plannera a my odpowiadamy - to zależy. Dlaczego? Jako konsultant ślubny staramy się być elastyczne w podejściu do naszych Par Młodych i wyceniać usługę zależnie od Waszych oczekiwań. Mając na uwadze nasze doświadczenie, możemy zaproponować Wam trzy rodzaje usług:

  • wyłącznie koordynację Waszego najważniejszego dnia
  • częściową organizację uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego 
  • kompleksową organizację Waszego wymarzonego dnia

W przypadku koordynacji uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego nasza usługa obejmuje zazwyczaj stworzenie planu Waszego ślubu i wesela oraz jego koordynację w dniu zaślubin. Wówczas kontaktujemy się z Waszymi podwykonawcami odpowiednio wcześniej, ustalamy wszystko zgodnie z Waszymi wytycznymi, a w dniu wesela dopinamy całość na ostatnni guzik. Jako odpowiedzialny konsultant ślubny nigdy jednak nie zostawiamy naszych Par Młodych samych sobie. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub potrzebujecie porady, zawsze możecie się z nami skontaktować. Podpowiemy Wam najkorzystniejsze rozwiązania, w tym wskażemy na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umów z podwykonawcami.


W przypadku częściowej lub kompleksowej organizacji Waszego wymarzonego dnia cena naszej usługi zależy od ilości elementów jakimi mamy się zająć. Każda Para Młoda ma różne potrzeby a my staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Dlatego też przygotwałyśmy poniższą ankietę, która pomoże Wam poznać szacunkowe koszty naszego wsparcia. Wystarczy, że odpowiecie na kilka pytań a my szybko i całkiem niezobowiązująco wrócimy do Was z informacją zwrotną. Co Wy na to? 

Jeśli natomiast szukacie weselnych inspiracji, zapraszamy Was na nasz Instagram.

 

Poznaj cenę organizacji Waszego ślubu i wesela