powrót

Konsultant ślubny – jaka cena usługi?

03.03.2023

Konsultant ślubny staje się coraz bardziej popularną usługą wśród Par Młodych. W sumie nie ma co się dziwić, ponieważ dużo pracujemy i żyjemy coraz szybciej. A organizacja przyjęcia weselnego nie jest wcale taką prostą i szybką sprawą. Ile zatem kosztuje wedding planner?

Zapewne zauważyliście, że nie wszystkie firmy podają swoje widełki cenowe. Z czego to wynika? Głównie z faktu, że koszt przyjęcia weselnego może być różny. A tak naprawdę jak mówi znane powiedzenie – sky is the limit ;-) Wszystko zależy przede wszystkim od stopnia skomplikowania danej uroczystości - zakresu usług jakimi ma zająć się konsultant ślubny i od wielkości przyjęcia weselnego.

W Mucha z Welonem jako profesjonalny wedding planner, również staramy się ,,szyć’’ nasze usługi na miarę Waszych potrzeb. Nie stosujemy sztywnych pakietów cenowych, ponieważ każda nasza Para Młoda jest inna i każda ma inne oczekiwania. Dostajemy od Was bardzo dużo zapytań na messenger i wiadomości mailowych, z prośbą o wycenę naszej usługi – często nie znając ilości gości i dodatkowych elementów. Niestety bez tych szczegółów ciężko jest nam podać konkretne kwoty. Dlatego zawsze zadajemy Wam szereg dodatkowych pytań albo spotykamy się na niezobowiązującą rozmowę – zazwyczaj online, by poznać Was bliżej i dowiedzieć się więcej na temat Waszego wymarzonego dnia.

Żeby jeszcze bardziej uprosić proces wyceny naszych usług, pomyślałyśmy, że dobrym pomysłem będzie stworzenie kwestionariusza z pytaniami na temat Waszego przyjęcia weselnego. Dzięki niemu możemy poznać wszystkie kluczowe kwestie, jakie są na potrzebne do szacunkowej wyceny naszej obsługi. Takie rozwiązanie skraca przede wszystkim czas otrzymania od nas odpowiedzi a dla nas jest dobrą bazą wyjściową do ewentualnej współpracy na przyszłość.

Jeśli po otrzymaniu szacunkowej wyceny, chcielibyście poznać nas bliżej i porozmawiać z nami już bardziej konkretnie – zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przygotowania do ślubu i wesela obejmują wiele elementów, Pary Młode mają często różne dylematy i wątpliwości. Jako profesjonalny konsultant ślubny, postaramy się je rozwiać podczas spotkania i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Mamy też świadomość, że powierzyć komuś kontrolę nad najważniejszym dniem w życiu nie jest wcale łatwą sprawą. Dlatego naszym zdaniem – warto rozmawiać.

Jeśli rozważacie współpracę z wedding plannerem zachęcamy Was do podzielenia się informacjami na temat Waszego ślubu i wesela. Wypełnijcie kwestionariusz i poznajcie szacunkowe koszty usługi – niezależnie czy potrzebujecie częściowej, czy kompleksowej organizacji.