powrót

Trendy w dekoracjach 2021 – hot tips!

29.06.2021

Wedding planner i dekoracje weselne? Często Pary Młode są przekonane, że konsultant ślubny zajmuje się tylko organizacją dekoracji. Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej. Konsultant ślubny zajmuje się wieloma różnymi elementami wesela - od wyboru miejsca przyjęcia weslenego, po dekoracje i pomoc w wyborze menu, a kończąc na papeterii ślubnej.  Nie można jednak zaprzeczyć, że dekoracje stanowią jedną z najważniejszych kwestii podczas uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego. 

Zarówno rok 2020 jak i 2021 pozostaną w naszej pamięci na długie lata. Pandemia zmieniła praktycznie wszystko, od postrzegania świata po zachowania ludzi i ograniczenie naszych praw i swobód. Niemniej jednak trzeba patrzeć z optymizmem na kolejne miesiące i nie poddawać się jeśli chodzi o organizację przyjęć weselnych. Dlatego jako wedding planner przygotowałyśmy dla Was, Młode Pary, kilka wskazówek: co zrobić, aby Wasze wesele zachwyciło nie tylko Was, ale też Waszych gości.

1.    Dekoracje weselne

Panny Młode w  tym roku postawcie na bukiety XXL. Powinny one przyciągać uwagę gości i w pełni oddawać Waszą duszę. Do tego koniecznie muszą współgrać z suknią ślubną i dekoracjami na sali weselnej. Nie bójcie się eksperymentować. Duże dekoracje kwiatowe wspaniale uzupełniają inne elementy uroczystości.

2.    Motyw przewodni, wciąż ponadczasowy 

Opracujcie motyw przewodni Waszego wesela, a jeśli macie z tym problem wesprze Was w tych działaniach konsultant ślubny. Jest to świetna zabawa, która może Was jeszcze bardziej do siebie zbliżyć. Wybierzcie coś, co jest Waszą wspólną pasją, co razem lubicie, nad czym razem płaczecie ze wzruszenia, a może śmiejecie się do rozpuku. Ważne, aby motyw był bliski Wam obojgu. 
Jak już zdecydujecie się np.  na konkretny ulubiony film to upewnijcie się, że każdy szczegół pasuje do siebie. Wedding planner zajmie się tymi kwestiami, dopilnuje wszystkiego i zaproponuje kreatywne rozwiązania. Odciążając tym samym Was w tym pięknym dniu.

3.    Personalizacja dekoracji ślubnych

W dzisiejszych czasach możliwa jest personalizacja praktycznie każdego elementu dekoracji. To jest Wasz dzień, a więc zadbajcie o to, aby Wasza osoba towarzyszyła gościom podczas całego wieczoru. Możecie do tego wykorzystać swoje wspólne zdjęcia, imiona, inicjały, wybrać prezenty dla gości, które są bliskie Waszemu sercu. Możliwości są nieograniczone.

4.    Małe wesele a dekoracje ślubne

Ograniczenie liczby gości na przyjęciu weselnym ma swoje plusy. Przede wszystkim spędzicie ten wyjątkowy dzień w towarzystwie najbliższych Wam osób. Zmniejszą się tym samym wydatki za wesele. Zaoszczędzone pieniądze możecie zainwestować w przepiękne dekoracje ślubne, wymarzoną suknię ślubną czy wymyślną biżuterię o której nawet nie śniłyście. Wasze wesele będzie przepiękne i efektowne dzięki pomocy niezastąpionych wedding plannerów, a do tego będą Was otaczać najbliżsi.

5.    DIY – dekoracje ślubne własnoręcznie zrobione

Jeśli macie duszę artysty możecie pokusić się o przygotowanie własnoręcznie dekoracji. Takie zajęcie na pewno odstresuje Was przed ślubem i weselem, zbliży jeszcze bardziej do siebie i zacieśni więzi. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach, aby podjąć się takiego wyzwania, zostawcie przygotowanie dekoracji profesjonalistom i śpijcie spokojnie. Fachowej pomocy udzieli Wam też wedding planner, który skoordynuje całość prac. 

6.    Tonacje dekoracji ślubnych

W tym roku stawiamy na pastelowe kolory dekoracji ślubnych. Można z nich stworzyć przepiękny i romantyczny klimat wesela. Polecamy delikatny róż, niebieski, żółty czy nawet pomarańczowy. Możecie miksować je do woli. Gwarantujemy, że pastelowa paleta barw zachwyci Waszych gości.

7.    Dekoracje weselne – dobre oświetlenie to gwarancja sukcesu każdego wesela

Pamiętajcie, aby zadbać o romantyczne oświetlenie na Waszym weselu. Możecie w tym celu wykorzystać girlandy świetlne, lampki choinkowe czy świece. Na rynku jest pełna gama oświetlenia, które stworzy niepowtarzalny nastrój na Waszym weselu. Światło powinno być ciepłe i dyskretne. Zaufajcie swojemu doradcy - konsultant ślubny – wedding planner doradzi Wam jaki rodzaj światła pasuje do Waszego motywu przewodniego wesela.

Mamy nadzieję, że nasze rady przydadzą Wam się w planowaniu tego niepowtarzalnego dnia! Jeśli będziecie mieć jakieś pytania, śmiało piszcie. Jesteśmy wedding plannerem obecnym od kilku lat na rynku i jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie pomożemy Wam w organizacji ślubu i wesela.