powrót

Organizacja ślubu cywilnego w plenerze

02.03.2021

Wedding planner a ślub w plenerze. Chociaż wesela w plenerze wciąż kojarzą nam się głównie z amerykańskimi filmami, coraz więcej Polaków decyduje się na zawarcie małżeństwa w otoczeniu natury. Takie rozwiązanie pozwala zaplanować oryginalne przyjęcie w plenerze, które z pewnością zachwyci wszystkich gości. Jako wedding planner przedstawiamy Wam nietypowe miejsca, dzięki którym Wasz ślub na długo pozostanie w pamięci.

Ślub na plaży

Niech rękę podniesie ten, kto choć raz nie marzył o przyjęciu weselnym na plaży z bajkową scenerią błękitnego morza i ciepłego od promieni słonecznych piasku w tle. Jak się okazuje, to co dotychczas pozostawało jedynie w kwestii naszych pragnień, dziś ma szansę na spełnienie. Organizacja ślubu nad wodą to rozwiązanie idealne dla osób, które kochają letnią aurę i morską bryzę. Pamiętajmy jednak, że tego typu przyjęcie trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, tak by zdążyć ze wszystkimi regulacjami prawnymi i wszelkimi formalnościami. W tym pomoże Wam wedding planner, który może odciążyć Was w kwestiach formalnych

Przyjęcie w ogrodzie

Organizacja ślubu w ogrodzie to rozwiązanie, które zapewni nietuzinkowy klimat i może być przy tym bardzo oszczędne oraz praktyczne, choćby np. dzięki temu, że nie musimy rezerwować dodatkowych noclegów dla najbliższych krewnych. Warto jednak dodać, że przyjęcie weselne w ogrodzie nie jest dobrym pomysłem dla osób posiadających liczną rodzinę – istnieje obawa, że nie dla wszystkich gości wystarczy miejsc.

Leśne wesele

Ślub i wesele w lesie to przede wszystkim propozycja dla par, które cenią bliskość natury i otoczenie malowniczych drzew. Wybór takiego miejsca wiąże się też z niezliczoną możliwością aranżacji tego typu przestrzeni – od rustykalnych dekoracji, po te rodem z naszych ulubionych powieści fantastycznych. Oczywiście organizacja ślubu w lesie wiąże się także z ustaleniem kwestii prawnych z nadleśnictwem, któremu podlega dany teren. Przemyśleć należałoby też kwestie związane z tak bliską obecnością natury, aby jak najlepiej zabezpieczyć się przed nieproszonymi insektami lub gwałtowną zmianą pogody.

Jeśli i Wam marzy się nietuzinkowe przyjęcie z naturą w tle, a wciąż nie wiesz od czego zacząć, jak się przygotować lub jakie warunki należy spełnić, nie trać czasu i skontaktuj się z nami. Jako doświadczony wedding planner pomożemy Wam stworzyć bajkowy ślub nawet w najbardziej nietypowym miejscu!